TOTALnet Media Group
Google:
Parteneri:

Publicitate:

Piturca: "Ne-a lipsit prospetimea. E inadmisibil sa primesti gol atat de repede !" - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 11:10:46 +0300
Victor Piturca
EURO 2008 - Selectionerul Victor Piturca crede ca Romania a pierdut calificarea in meciul cu Italia. Citeste
Hagi: "Am suferit mult in atac" - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 11:04:55 +0300
Gheorghe Hagi
EURO 2008 - Gheorghe Hagi a remarcat jocul ofensiv slab al Romaniei in meciul cu Olanda, dar le - a multumit jucatorilor lui Piturca pentru evolutia de la Euro. Citeste
Moldovan:"Nu am inteles jocul Romaniei" - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 11:02:13 +0300
Moldovan:" Nu am inteles jocul Romaniei"  - EURO 2008SURO 2008 - Viorel Moldovan a declarat dupa meci ca nu a inteles jocul Romaniei cu Olanda Citeste
Mutu la AC Milan pentru 13.000.000 de euro! - Sport
Mi 18 iun 2008 10:59:50 +0300
Mutu la AC Milan pentru 13.000.000 de euro! - SportSport - Oficialii lui AC Milan ofera 13 milioane de euro pentru Adrian Mutu. Citeste
Fiorentina cauta inlocuitor pentru Mutu! - Sport
Mi 18 iun 2008 10:57:17 +0300
Fiorentina cauta inlocuitor pentru Mutu! - SportSport - Fiorentina ii cauta inlocuitor starului roman, Adrian Mutu. Citeste
Rat: "Ne-a fost frica sa jucam!" - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 10:34:09 +0300
Razvan RatFiorentina cauta inlocuitor pentru Mutu! - Sport
Razvan Rat
EURO 2008 - Fundasul Romaniei, Razvan Rat, spune ca pleaca de la Euro cu o amintire frumoasa, chiar daca Romania nu a reusit calificarea in sferturi. Citeste
Contra: "Trebuie sa recunoastem ca Olanda a fost mai buna" - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 10:25:52 +0300
Cosmin ContraFiorentina cauta inlocuitor pentru Mutu! - Sport
Cosmin Contra
EURO 2008 - Cosmin Contra sutine ca baietii au plecat motivati de la vestiare dupa ce au vazut ca este 1 - 0 pentru Italia in meciul cu Franta! Citeste
Lobont: "Avem ce invata din experienta de la Euro" - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 10:22:28 +0300
Bogdan LobontFiorentina cauta inlocuitor pentru Mutu! - Sport
Bogdan Lobont
EURO 2008 - Bogdan Lobont a recunoscut ca Olanda a fost peste noi si a meritat victoria. Citeste
Dragomir: "Se putea mai mult" - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 10:20:00 +0300
Dragomir: " Se putea mai mult"  - EURO 2008EURO 2008 - Seful Ligii, Mitica Dragomir este de parere ca infrangerea cu 2 - 0 in fata Olandei nu este o tragedie... Citeste
Italia joaca sferturile cu Spania! - EURO 2008
Mi 18 iun 2008 09:36:18 +0300
Italia joaca sferturile cu Spania! - EURO 2008La doi ani dupa finala Campionatului Mondial Italia aduce din nou lacrimi pentru Franta dupa un 2 - 0 care trimite Italia in sferturi alaturi de Olanda! Citeste
Handbalistele isi cunosc adversarele de la Olimpiada : Stiri Sport
Mi 18 iun 2008 08:27:42 +0300
Handbalistele isi cunosc adversarele de la Olimpiada : Stiri SportItalia joaca sferturile cu Spania! - EURO 2008
Stiri Sport : Naționala feminină de handbal a României va evolua, conform tragerii la sorți care a avut loc la Beijing, în Grupa A ... Citeste
O zi pana la meciul de polo Romania - Ungaria! : Stiri Sport
Mi 18 iun 2008 08:23:48 +0300
O zi pana la meciul de polo Romania - Ungaria! : Stiri SportItalia joaca sferturile cu Spania! - EURO 2008
Stiri Sport : Reprezentativa de polo a României susține mâine seară, de la ora 19.00, la Oradea, un amical de lux în compania campioanei ... Citeste
UEFA a cenzurat accidentarea lui Radoi! - EURO 2008
Ma 17 iun 2008 16:11:42 +0300
UEFA a cenzurat accidentarea lui Radoi! - EURO 2008EURO 2008 - Forul fotbalistic european filtreaza imaginile pe care televiziunile le difuzeaza de la Euro UEFA Citeste
Polonia-Croatia 0-1, Austria-Germania 0-1 - EURO 2008
Ma 17 iun 2008 16:08:24 +0300
Polonia-Croatia 0-1, Austria-Germania 0-1 - EURO 2008EURO 2008 - Min 90+ 4Finalul meciului. Croatia - Polonia Croatia incheie cu maximum de puncte aceasta grupa, iar Polonia pleaca acasa. Citeste
Program EURO 2008 - EURO 2008
Ma 17 iun 2008 16:05:21 +0300
EURO 2008Polonia-Croatia 0-1, Austria-Germania 0-1 - EURO 2008
EURO 2008
EURO 2008 - Iata programul Romaniei la turneul final din Austria si Elvetia, dar si programul meciurilor din celelalte grupe. Citeste
Hagi: "Piturca a facut o echipa puternica" - EURO 2008
Ma 17 iun 2008 16:04:18 +0300
Hagi: " Piturca a facut o echipa puternica"  - EURO 2008EURO 2008 - Piturca a facut un grup puternic, iar performantele acestui grup au crescut de la meci la meci. Citeste
UEFA: "Supergreii pleaca de la Euro" - EURO 2008
Ma 17 iun 2008 16:01:23 +0300
EURO 2008Hagi: " Piturca a facut o echipa puternica"  - EURO 2008
EURO 2008
EURO 2008 - Site - ul UEFA scrie despre situatia Frantei si a Italiei in Grupa C, unde astazi isi pot face bagajele spre casa. Citeste
Inca o revenire spectaculoasa a turcilor : Stiri Sport
Ma 17 iun 2008 08:22:16 +0300
Euro 2008Hagi: " Piturca a facut o echipa puternica"  - EURO 2008
Euro 2008
Stiri Sport : Memorabilă partida care a decis cea de - a doua echipă calificată în sferturile de finală din grupa A. Citeste
Tricolorii pot scapa vii din "grupa mortii" : Euro 2008
Ma 17 iun 2008 08:13:44 +0300
Euro 2008
Stiri Sport : Scăpată cu bine de examenele dificile cu reprezentativele Franței și Italiei, echipa națională a României mai are de trecut ... Citeste
Italia si Franta ameninta: schimbam sistemul de calificare! - EURO 2008
Lu 16 iun 2008 14:37:32 +0300
Italia si Franta ameninta: schimbam sistemul de calificare! - EURO 2008EURO 2008 - Campionii si vicecampionii europeni nu suporta sa stea la mana romanilor si vor sa schimbe sistemul de calificare din grupe! Citeste